Шиђани пред новим самодоприносом

1. 3....

Нови петогодишњи самодопринос о којем ће се Шиђани изјашњавати на тродневном референдуму, од 1. до 3. октобра, требало би да буде заведен по стопи од два одсто.

Гласање за самодопринос биће организовано на десет места у петак, суботу и недељу од осам до 20 сати, а о овоме ће се изјашњавати 13.984 грађанина с правом гласа. Такође, одборници СО Шид донели су одлуку о расписивању тродневног референдума за увођење самодоприноса и у девет месних заједница општине. Тако ће референдум у Гибарцу бити одржан од 29. до 31. октобра, у Привиној Глави и Илинцима од 5. до 7. новембра, Адашевцима, Бачинцима, Бикић Долу и Кукујевцима од 12. до 14. новембра, а у Љуби и Јамени од 19. до 21. новембра.