ОФК "Бикић" из Бикић Дола јесењи првак Општинске лиге Шид
Екипа ОФК "Бикић" из Бикић Дола код Шида победила је са 3:2 на гостовању у Гибарцу тамошњи ФК "Синђелић", такмаца за прво место и освојила јесењи део првенства у Општинској фудбалској лиги. Међутим победа Бикићана није била лака, победнички гол је пао у 92. минуту из пенала. Сигуран с беле тачке био је Горан Ковачевић. Истина, прво полувреме ОФК "Бикић" је завршио вођством од 2:0 головима Дејана Добрића. Међутим, у наставку меча Бикићани су попустили, што су искористили домаћини и изједначили резултат. А онда је уследила узбудљива завршница у надокнади времена...
Од 15 клубова у лиги, ОФК "Бикић" је заузео прво место са 30 бодова, други је ФК "Напредак" из Вашице са 29, а после дербија у последњем колу и пораза на свом терену Синђелић је морао да се задовољи трећим местом са 28 бодова.
Љубитељи фудбала због оваквог пласмана и минималне бод разлике с нестрпљењем очекују пролећни део првенства и жестоку борбу за титулу.
Дефиле, па вечера
Док су у Гибарцу туговали, у Бикићу се славила победа дефилеом кроз село, а потом и вечером за стотињак људи у просторијама клуба.
Постигнутим су задовољни сви: капитен Александар Мрваљевић, тренер Синиша Шарац, председник Далибор Хнатко, као и Дејан Бобаљ, председник Савета МЗ Бикић До, која у општој беспарици помаже клуб колико може.
