У организацији Српске Карате Федерације ХАЦХИ-О-КАИ МАШАЛ АРТС и домаћег клуба Младост, у недељу 01.04.2012. у Жабљу одржано је 30. по реду ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ У КАРАТЕУ, ОПЕН ИНТЕР КУП

Наступило је 35. Карате клубова из целе Србије са преко 500. такмичара свих узраста.Каратисти,такмичари КАРАТЕ КЛУБА "ШОГУН" из Шида направили су велики успех за Сремски и Српски спорт.
У категорији сениора,дисципилина КАТЕ, Мирослав Павловић освојио је 1. место и златну медаљу,Ђорђе Летић 2. место, сребрну медаљу, док је сениорка Мирјана Цветковић освојила 1. место и златну медаљу код сениорки.
Полетарка и узданица клуба Зоја Летић након прошлогодишње бронзе са европског купа,сада је свом граду донела златну медаљу и освојено 1. место.
У категорији млађих ученица Жељана Ивошевић је у великој конкуренцији однела 5.место.
У категорији Мартиал Артс и Кате - ветерани, Мирослав Павловић је био убедљив са једним златом и једном бронзом.
На самом почетку такмичења председник СРПСКЕ КАРАТЕ ФЕДЕРАЦИЈЕ гдин. Живко Бечановић уручио је Шидском карате стручњаку Мирославу Павловићу лиценцу, интернационалног судије по новим правилима WКФ СВЕТСКЕ КАРАТЕ ФЕДЕРАЦИЈЕ.
