Председник ОО ДС у Шиду љут на напредњаке

Председник ОО ДС у Шиду и народни посланик Жељко Брестовачки реаговао је јуче на потез СНС, чији су активисти нудили флајер на промотивном штанду, на којем је његова и фотографија виђенијих чланова ДС, уз констатацију да "они лепо живе", и уз прозивку како су до имовине дошли.
Брестовачки је истакао да су ти наводи лаж и да он има уредно пријављену имовну карту и да је стекао својим радом. Додао је и да ће његов адвокат поднети тужбу против оних који су флајер осмислили и делили.
