На деветим Олимпијским спортских играма ученика основних и средњих школа Србије, које су одржане у Шиду, ученица ОШ "Светозар Марковић" из Бачког Градишта Сабина Шурјан освојила је прво место међу стонотенисеркама.

Она је у полуфиналу савладала велику ривалку са стотонотениских турнира Изабелу Лупулеску из Уздина са 2:0, а у финалу Еле Халас из Хоргоша истим резултатом.
Њена старија клупска другарица из СТК "Војводина" из Бачког Градишта Анета Пољак, која је представљала "Економско-трговинску школу" из Бечеја пласирала се у четвртфинале.
