Изгорело 3.700 бала сламе, штета шест милиона
Полицијска управа у Сремској Митровици саопштила је данас да је у пожару који је избио у једном економском дворишту у Шиду изгорело укупно 3.700 бала сламе жита, соје и кукурузовине, као и да се материјална штета процењује на око шест милиона динара.
Како је наведено у саопштењу, у гашењу пожара који је избио јуче у економском дворишту у власништву Б.П. из Шида, учестовало је пет ватрогасних возила из Шида, Ердевика и Сремске Митровице.
Увиђај на лицу места обавили су припадници Полицијске управе и Одељења за ванредне ситуације у Сремској Митровици, а узрок пожара још се утврђује.
У саопштењу је истакнуто да је о догађају обавештено Основно јавно тужилаштво у Сремској Митровици, као и да се материјална штета процењује на око шест милиона динара.

