Осми куп Шида у каратеу

У такмичењу је узело учешће четрнаест екипа из Р.Србије, Р.Српске и Р.Хрватске. Око 300 учесника турнира, приказало је своје умеће и вештине у неколико такмичарских категорија

У организацији Карате клуба ШИД, 30. марта, у хали Спортског центра Шид, одржан је међународни турнир „Осми куп Шида“

 У такмичењу је узело учешће четрнаест екипа из Р.Србије, Р.Српске и Р.Хрватске. Око 300 учесника турнира, приказало је своје умеће и вештине у неколико такмичарских категорија.

каратисти, Шид

Свечаности отварања присуствовао је велики број љубитеља овог спорта, а присутне је поздравио члан Општинског већа Вујадин Васић, који је и званично отворио турнир.