У Шиду је вечерас потписан протокол о сарадњи између те општине и немачких инвеститора, о изградњи фабрике за рециклажу ауто-гума и фабрике за производњу био–гаса, а почетак изградње очекује се на пролеће. Иначе, приоритет при запошљавању имаће припадници ромске националности.
{youtube}-UhxXmJ_TvE{/youtube}
