Децембарска награда

У сали Културно-образовног центра, одржана је свечана седница СО Шид а председница Општине Наташа Цвјетковић уручила је највеће општинско признање Шестодецембарску награду Општинском ватрогасном друштву и захвалнице Културно-образовном центру и Аматерском позоришту „Бранислав Нушић”

Највеће признање ватрогасцима

Уручење децембарске награде, ватрогасци Шид
Дан ослобођења Шида од фашистичких завојевача, обележили су јуче Удружење бораца општине Шид и представници локалне самоуправе. На споменик палим борцима на градском гробљу венце су положили председник борачког удружења Сава Рошић, заменик председника општине Срђан Малешевић, делегације СУБНОР-а Сремска Митровица, Месне заједнице Шид, представници огранака политичких странака и одред извиђача „Лазар Бибић”.

У сали Културно-образовног центра, одржана је свечана седница СО Шид а председница Општине Наташа Цвјетковић уручила је највеће општинско признање Шестодецембарску награду Општинском ватрогасном друштву и захвалнице Културно-образовном центру и Аматерском позоришту „Бранислав Нушић”.

Представници СУБНОР-а су обишли и села Моловин, Сот, Бикић До и Беркасово где су са члановима месних одбора ове борачке организације положили венце на спомен обележја палим борцима. Поводом 67.- годишњице ослобођења Шида многе јавне установе, основне и средње школе и предшколска установа, организовали су пригодне програме.