Потписан уговор о набавци материјала

Председница Општине Шид Наташа Цвјетковић потписала је Уговор о набавци изолационог материјала за израду фасаде на објекту зграде Општинске управе са представником групације „Фрагмат“, у оквиру које послује и шидско предузеће „Тим Изолирка“. Вредност набавке изолационог материјала је нешто више од милион динара.

На пролеће почињу радови на фасади зграде општинске управе у Шиду

Потписивање уговора у ШидуПредседница Општине Шид Наташа Цвјетковић потписала је Уговор о набавци изолационог материјала за израду фасаде на објекту зграде Општинске управе са представником групације „Фрагмат“, у оквиру које послује и шидско предузеће „Тим Изолирка“. Вредност набавке изолационог материјала је нешто више од милион динара.

Како је истакла председница Цвјетковић, Општини Шид су, на основу јавног позива које је респисало Министарство за људска и мањинска права, државну управу и локалну самоуправу за доделу средстава од прихода остварених од игара на срећу, одобрена средства у износу од 2,4 милиона динара, за реализацију пројекта "повећање енергетске ефикасности зграде Општинске управе у току експлооатације".

- Пројекат подразумева замену крова на Општинској управи, постављање демит фасаде и репарацију постојећих прозора, што ће знатно допринети енергетској ефикасности зграде Општинске управе. Захваљујући ангажовању нашег суграђанина Александра Бибића, од "Тим изолирке" смо добили изолациони материјал за фасаду по веома повољној цени, што представља само корак даље у продубљивању наше досадашње добре сарадње са овом компанијом - истакла је председница Цвјетковић.

Вредност набавке изолационог материјала износи нешто више од милион динара.