Њима заслужнима

У недељу 25.03 одржана је изложба Њима заслужнима у просторијама Владичанског двора у организацији Канцеларије за младе општине Шид. На изложби су на интересантан начин приказани уметници и ствараоци који потичу из нашег града Шида

У недељу 25.03 одржана је изложба " Њима заслужнима " у просторијама Владичанског двора у организацији Канцеларије за младе општине Шид

njima-zasluznima2 copy

На изложби су на интересантан начин приказани уметници и ствараоци који потичу из нашег града Шида, који су значајни не само за наш град већ и за целокупну културну баштину нашег народа. Почасни гост изложбе је била наша драга суграђанка госпођа Цветанка Тубић која нам је причала о Сави Шумановићу и Илији Босиљу које је и лично познавала.

Захваљујемо се директору галерије Радовану Сремцу, Омладинском клубу општине Шид, Игору Грекси и глумцима аматерског позоришта "Бранислав Нушић", проти Радету који нам је омогућио изложбени простор, као и свима осталима који су учествовали у организацији и реализацији ове изложбе.