
Излетиште Липовача код Шида од пролећа до јесени место које посети велики број излетника
Неки од њих, међутим, након излета за собом оставе смеће, па се током година створила депонија.
{youtube}hs6YoqaVeHs{/youtube}
Да све буде још горе, депонија је настала на месту где је некад био укопан тенк, па се сумња да у наслагама смећа можда има и експлозивних средстава.
